Fun 101 Okey

AppOTops.Com is not an official representative or the developer of this application. Copyrighted materials belong to their respective owners. Warning: Users can download the app from the links of Official Website and legal sources offered in the following articles.
Read review
  • Version: 1.2.71
  • Size: 72985.5MB
  • Compatibility: Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
  • Languages: English
Get app Read review Hype your app Comments

Fun 101 Okey Description

Fun 101 OKEY, dünyada 5 milyon’dan fazla oyuncu indirmiştir. Her geçen gün oyuncu sayısı artmaya devam etmektedir.

Sadece Türkiye değil, birçok ülkeden çok fazla sayıda Okey ve 101 Okey sevenler de bulunuyor. Yüzbir OKEY oyunlarının en iyisi olmak için çaba gösteriyoruz!Haydi bedava 101 Okey’i hemen indir!

- İnternet olan her anda, her yerde 5.000.000’dan fazla Facebook oyuncularıyla birlikte!

- Her gün tonlarca BEDAVA çip!

- Mobil TL ödülü ve gerçek ödülü kazanılabilinen tek Okey oyunu!

- Heyecanlı At Yarışı ve Sirk oyunları eklenen tek bir Okey oyunu!
- Aynı zamanda Okey, yüzbir Okey ve daha çok keyifli ve farklı yüzbir okey oyunları var!

- Çevrim içi sohbet, Facebook’tan ve oyun içinden arkadaşlar ekleyin! Oyuncularla Gerçek Sosyal Deneyim!
- Arkadaşlarınızı oyuna davet ettiğinizde büyük çip ödülleri kazanabilirsiniz!

———————————————————————————————————————————————————
Fun 101 Okey Eşsiz Özellikleri

•Çeşitli Okey Modları
Klasik Okey ve 101 okey modlarına aynı zamanda sahip olan marketteki tek okey oyunudur. Bunun haricinde, popüler katlamalı 101 okey modu ve kendi ürettiğimiz DUBLE&TURBO yüzbir okey oyunu da vardır. Şimdi DUBLE&TURBO 101 okey günden güne popürler geliyor! Okey sevenlere zengin deneyimler verilir.

•DUBLE&TURBO yüzbir okey nasıl oynanır?Fun 101 Okey İndir ve hemen sen de dene!

•Büyük Ödüller Kazanabilen Etkinlikler
Fun okey 101 oyununda geniş kapsamlı bir etkinlik sistemi vardır. Arkadaş davet ödülü, Günlük Oturum Açma ve günlük görevler gibi etkinlikleri ile istediğiniz kadar ücretsiz çip yükleyebilirsiniz.
Bedava oyun oynama taleplerinizi karşılar!

Okey oynayarak MOBİL TL (Kontör) ve gerçek ödüller kazanabilirsiniz.Böyle bir şey olduğuna inanmıyor musunuz? Fun okey 101 oyununda böyle bir şey gerçekten var!

Dahası Facebook sayfamızı takip edip her gün gönderdiğimiz hediye ödül kodunu oyundaki “hediye” bölümüne girdiğiniz takdirde BEDAVA çip kazanabilirsiniz!

•Gerçek Sosyal İletişim
Oyuna facebook’tan arkadaşlarınızı ekleyip arkadaşlarınızla birlikle oynayabilirsiniz. Aynı zamanda oyunumuzda bulunan sohbet bölümünde tanımadığınız kullanıcılarla birlikte de sohbet etmeniz mümkündür.

Okey oynamak istemediğinizde Arkadaşlar listesinde çevrim içi arkadaşlarınıza bakıp onlarla sohbet edebilirsiniz. Fun Okey 101 bu özelliğe sahip tek bir Okey oyunudur. Oyuncularla gerçek sosyal ağ sağlanabilir.

Çipiniz mi bitti? Oyun içerisinde arkadaşlarınızla birbirinize çip gönderebilirsiniz. Bayramlar veya özel günlerde arkadaşlarınıza hediye göndermek istemez miydiniz? Çipiniz bittiğinde arkadaşlarınızdan yardım alın!

•Eğlenceli Sirk ve At Yarışı Oyunları
Her zaman Okey oynamaktan sıkılmıyor musunuz? Dinlenmek için sizlere sirk veya at yarışı gibi iki popüler oyun sunuyoruz. Fun 101 Okey, Okey oyunlarında heyecanlı bu iki oyun eklenen tek bir Okey oyunudur. Hem de bu iki oyunda bedava altın kazanabilirsiniz.

•Heyecanlı Turnuvalar ve Farklı Sıralama Listeleri
Birincisi, oyunda her zaman birbirinden heyecanlı turnuvalar düzenlenir. Bu rekabetleri kazanırsanız farklı seviyelerde muhteşem ödüller de kazanabilirsiniz.

İkincisi, oyunda farklı sıralamalar vardır. Siz de Zenginlik sıralaması, Kazanç sıralaması, At yarışı sıralaması, Madalya Sıralaması gibi listelerde bulunmak ister misiniz? Siz de Fun okey 101 OKEY öncüsü olabilirsiniz!

Kısacası, Fun 101 OKEY, oyunun keyfini iyi çıkarılabilen ve arkadaşlarınızla güzel vakit geçirebileceğiniz bir platformdur. Beklemeyin, haydi siz de hemen Fun 101 OKEY indirin!

———————————————————————————————————————————————————
Herhangi bir sorununuz varsa Fun 101 OKEY Facebook sayfamızdan müşteri hizmetlerine erişebilirsiniz. Her gün hediye çip kodunu almak ve etkinliklerden anında haberdar olmak için Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz: https://www.facebook.com/Fun101Okey

Internet siteleri: http://www.funokey.com/101-Okey


Disclaimer

1. All review texts and other contents are original. All reviews and images of applications are subject to the copyright of Appоtops editorial team and may not be copied without naming. Some of the brand names, logos and screenshots are used in order of qualified relationship.
2. All the information on this website is strictly observed all the terms and conditions of Google Ads Advertising policies, Google Unwanted Software policy and Microsoft Advertising policies.
3. We provide the official download links to legal sources like official websites, and Apple Store.

Besides, the soft you're reading right now:
1. Is an app for iOS devices;
2. Will not change any system settings on your smartphone.

You can get more information via the feedback form on the Disclaimer page .
Scroll to Top